100 klanten en daar voorbij!

News

3 min

6 nov. 2020

In onze blog van 28 maart 2019 schreven we over onze weg naar de 100 klanten. Met trots kunnen wij mededelen dat dit doel inmiddels behaald is! Uiteraard ging niet alles zoals gepland... In deze blog geven we een inkijk in de periode sinds onze post van 28 maart 2019.

100_klanten_-_Safeguard.png

2019, het beste jaar in het bestaan van Safeguard tot nu toe. De groei van het platform zette door zoals gehoopt met het doel van 100 klanten dat elke week dichterbij kwam. Naast groei in klanten en omzet versterkte we ons team ook met programmeur en oud bekende, Jannick van Ballegooijen.

In samenwerking met KPN ontwikkelden we een nieuwe pijler in het Safeguard platform: onze Push to Talk functie. Met deze functie kunnen gebruikers tijdens een inzet via de Safeguard app met elkaar communiceren op de vertrouwde manier die men gewend is met portofoons. Onze Push To Talk functie wordt inmiddels door veel klanten afgenomen en naar tevredenheid gebruikt.

Al deze ontwikkelingen leidde zelfs tot een nominatie in de top 100 meest innovatieve bedrijven van Nederland verzorgd door de Kamer van Koophandel.

Kon 2019 nog beter? Jazeker!

We kondigden een samenwerking met Flash Private Mobile Networks aan. Een samenwerking waarin voormalig concurrent Flash gebruik maakt van onze Safeguard technologie om zo hun klanten van een BHV app te voorzien.

Maar als klap op de vuurpijl werd in november 2019 bekendgemaakt dat Safeguard de winnaar was van de aanbesteding voor de Rijksbrede BHV app. Een aanbesteding met 22 deelnemers waaronder de Belastingdienst, Rijkswaterstaat, FMHaaglanden en Dienst Justitiële Inrichtingen met een totaal van 5500 BHV’ers verdeeld over 220 locaties. Het absolute hoogtepunt uit het bestaan van ons pas 5 jaar oude bedrijf en dat is goed gevierd ?.

Een gigantische klus die voor ons veel deuren heeft geopend. Het positieve momentum dat hieruit ontstond sloeg over op de markt en begin 2020 was het beste kwartaal ooit en toen, corona..

Nederland ging in rap tempo ‘op slot’, bedrijven stelden investeringen uit en de uitrol van de Rijksbrede BHV app? On hold. Met piepende remmen kwam onze groei in klanten stil te staan.

De corona crisis heeft ervoor gezorgd dat er tijd was om te focussen om het fundament van het bedrijf nog eens goed te herzien. Zo starten we een traject om ISO 27001 gecertificeerd te worden en werkte we nauw samen met het projectteam van de Rijksbrede BHV app om Safeguard helemaal klaar te stomen voor de implementatie bij alle deelnemers.

Inmiddels zijn we, vanwege de blijvende aanwezigheid van het coronavirus, op een aangepaste manier de Rijksbrede BHV app aan het implementeren bij de eerste deelnemers. Daarnaast hebben we ons team uitgebreid met Stefan Haneveer (programmeur) en Guus de Zwart (customer success) en zijn we verhuisd naar een gloednieuw onderkomen dat invulling kan geven aan onze groei ambities.

Safeguard heeft er nog nooit zo goed voorgestaan. We bedienen inmiddels 140 klanten met meer dan 15.000 BHV’ers.

Als er geen corona crisis was geweest, hadden we naar verwachting een grotere groei gerealiseerd maar deze crisis heeft ons laten zien dat onze klanten ondanks de onzekere periode loyaal blijven aan onze dienst en dat is minstens zoveel waard.

 

Handelen in een noodsituatie: bewustwording is het belangrijkst

Preview - Handelen in een noodsituatie bewustwording is het belangrijkst.jpg